Graf dňa - EURUSD - pokračovanie sentimentu z konca minulého týždňa

Graf dňa - EURUSD ... 25. apríl 2022 11:47   Kurzy mien   X-Trade Brokers

 


Po víkende vidíme pokračovanie sentimentu z konca minulého týždňa. Hoci Macronovo víťazstvo v druhom kole francúzskych prezidentských volieb je pozitívnym faktorom, na trh sa vrátili obavy z lockdownu v Ázii, a preto môžeme vidieť na trhoch negatívny sentiment.

Ak sa pozrieme na graf z technického hľadiska, EURUSD sa naďalej pohybuj v rámci klesajúceho trendu. Zóna horizontálnej rezistencie na úrovni 1,0925 zastavila zisky minulotýždňové zisky, po ktorých začal klesajúci impulz. Dnes ráno bolo zase prekonané posledné lokálne minimum na hodnote 1,0760, čo potvrdzuje prevládajúci klesajúci trend na menovom páre. V súčasnosti môžeme pozorovať malú reakciu na 127,2% Fibo úroveň, ktorá bola stanovená na základe poslednej korekcie, no po jej prelomení môže pohyb smerom nadol pokračovať k Fibo úrovni 161,8%, ktorá sa nachádza na hladine 1,0648.

EURUSD, H1 interval. Zdroj: xStation5

Zdroj: X-Trade Brokers, prevzaté zo spravodajstva Kurzy.cz

Zdieľajte správu na sociálnych sieťach

zdielat facebook linkedin pinterest twitter blogger enlace oblúbené


Kurzy mien

Zobraziť / Skryť numerickú kalkulačku

Obchodovanie CFD kurzy online FOREX

Obchodovanie s Plus500 je vhodné pre skúsených obchodníkov, nie začiatočníkov.
Upozornenie: Uvedené kurzy a informácie sú pravidelne aktualizované a kontrolované, majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Za správnosť informácií portál kurzy-online.sk neručí. Ak ste našli chybné informácie prosím napíšte nám.

Podmienky inzercie, reklamy, PR články a akcie na kurzy-online.sk
TOPlist TOPlist