Graf dňa - OIL.WTI (04.01.2022)

Graf dňa - OIL.WTI ... 4. január 2022 12:16   Komodity   X-Trade Brokers

Ministri krajín OPEC+ sa dnes o 14:00 stretnú online, aby rozhodli o výške produkcie. Podľa správ z médií je najpravdepodobnejším výsledkom, že OPEC+ bude vo februári pokračovať vo svojej politike zvyšovania produkcie o 400 000 bpd. Vyhlásenie zo včerajšieho technického stretnutia ukázalo, že skupina nevidí veľký vplyv variantu Omicron, pretože krajiny sa zdráhajú uvaliť obmedzenia. Ďalšou udalosťou, ktorá môže dnes priniesť zvýšenú volatilitu ropy, je zverejnenie správy API o zásobách ropy večer (22:40). Trh očakáva pokles zásob ropy o 3,4 mb.

Pri pohľade na graf OIL.WTI vidíme, že rast ceny sa zastavil po dosiahnutí hladiny 77,00 USD za barel a obchodovanie pokračovalo v bočnom trende. Obchodníci by dnes mali mať na pamäti limity obchodného rozpätia 75-77 USD, pretože údaje OPEC+ a API môžu vyvolať určité pohyby na trhu. V prípade prekročenia horného limitu v oblasti 77 USD (silná úroveň odporu), môže cena pokračovať v raste k hornej hranici vzostupného kanála, ktorá sa nachádza mierne nad hladinou 79 USD za barel.

zdroj: xstation5

Zdroj: X-Trade Brokers, prevzaté zo spravodajstva Kurzy.cz

Zdieľajte správu na sociálnych sieťach

zdielat facebook linkedin pinterest twitter blogger enlace oblúbené


Komodity

Obchodovanie CFD kurzy online komodity

Obchodovanie s Plus500 je vhodné pre skúsených obchodníkov, nie začiatočníkov.
Upozornenie: Uvedené kurzy a informácie sú pravidelne aktualizované a kontrolované, majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Za správnosť informácií portál kurzy-online.sk neručí. Ak ste našli chybné informácie prosím napíšte nám.

Podmienky inzercie, reklamy, PR články a akcie na kurzy-online.sk
TOPlist TOPlist