Databáza bankomatov v SR a ČR

Databáza/zoznam všetkých bankomatoch v SR a ČR, ich adresy a GPS súradnice, možnosť vyhľadania bankomatu podľa konkrétneho mesta a banky.

Naša databáza bankomatov obsahuje všetky slovenské a české bankomaty. Ku každému bankomatu zobrazujeme adresu a GPS súradnice. Databáza bankomatov ja aktualizovaná raz do mesiaca. Zdrojom pre jej aktualizáciu sú web stránky a exporty jednotlivých bánk v SR a ČR.

Za určitú úhradu Vám vieme túto databázu bankomatov poskytnúť v rôznych formátoch podľa Vašej požiadavky (napr. xml, csv, ...). Vieme poskytnúť aj zmenový súbor, ktorý zobrazuje aktuálne zmenené, zrušené alebo nové bankomaty. Ak je na jendom mieste viac bankomatov jednej banky, v zozname bankomatov je bankomat uvedený iba raz.

Ak máte záujem o našu databázu bankomatov v SR, prípadne aj ČR a ich zmenové súbory, kontaktujte nás prosím na email info@kurzy-online.sk.

Na našich stránkach je v hornej záložke Banky, pošty, bankomaty k dispozícii vyhľadanie pobočky banky alebo bankomatu v celej SR podľa vybraného mesta a banky. Ak si z ponuky vpravo vyberiete položku Bankomaty v SR, zobrazí sa Vám aktuálny zoznam všetkých slovenských bankomatov. Pri výbere položky Najbližší bankomat si môžete po zadaní svojej adresy vyhľadať najbližší bankomat. V tomto menu je k dispozícii okrem zoznamu všetkých bánk, bankomatov, zmenárni a pôšt v SR, aj zoznam centrálnych bánk všetkých štátov sveta s ich zdrojovými web stránkami a iné informácie súvisiace s bankami (konštatné symboly bánk, kódy bánk a pod.).

Image courtesy of Sira Anamwong at FreeDigitalPhotos.net

Mohlo by vás zaujímať:
Bezpečné platby kartou na internete
Bezpečná práca s internetovým bankovníctvom
Bezpečné zahraničné platby a prevody
Platba kartou a výber hotovosti v zahraničí
Predplatené karty pre platby na internete
SEPA platby a prevody
Elektronický podpis
Bezhotovostné mobilné platby (platenie mobilom a sms)


Zdieľajte článok, stránku na sociálnych sieťach

zdielat facebook linkedin pinterest twitter blogger enlace oblúbené

Banky a bankomaty

Obchodovanie CFD kurzy online

Obchodovanie s Plus500 je vhodné pre skúsených obchodníkov, nie začiatočníkov.
Upozornenie: Uvedené kurzy a informácie sú pravidelne aktualizované a kontrolované, majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Za správnosť informácií portál kurzy-online.sk neručí. Ak ste našli chybné informácie prosím napíšte nám.

Podmienky inzercie, reklamy, PR články a akcie na kurzy-online.sk
TOPlist TOPlist