Podmienky inzercie na Kurzy-online.sk

Inzercia /reklama: podmienky pre publikovanie PR článkov a možnosti spolupráce

Internetový portál www.kurzy-online.sk má pravidelnú návštevnosť viac ako 38 000 čitateľov mesačne a vyše 100 000 zobrazených stránok mesačne (pozri podrobné štatistiky za 11/2021 pod textom).

Ak máte pocit, že chcete osloviť cieľovú skupinu www.kurzy-online.sk, teda návštevníkov, ktorí sa zaujímajú o ekonomické a finančné témy, predovšetkým o menové kurzy, virtuálne meny, investovanie, podnikanie, prácu, bezpečnosť platobných operácií a pod., tak máte jedinečnú šancu u nás úspešne inzerovať.

PR (SEO) ČLÁNKY

Finančný portál Kurzy-online.sk si zakladá na kvalitných článkoch. SEO každého jedného článku sa ladí, aby postupom času získaval článok stále lepšie pozície v Google vyhľadávači. PR (SEO) články by mali prinášať užitočné informácie pre čitateľov.

Táto forma tzv. obsahovej reklamy je prirodzenejšia, efektívnejšia a v konečnom dôsledku aj lacnejšia ako klasická reklama. Okrem zvýšenia povedomia o Vašej značke prináša aj nových potencionálnych klientov na Váš web a prostredníctvom spätných odkazov zlepšuje SEO kvalitu Vášho webu.

PR (SEO) ČLÁNKY publikujeme, ak spĺňajú nižšie uvedené podmienky:
 • Zverejniť je možné iba slovensky písaný článok, ktorý súvisí s témou ekonómie a financií (menové kurzy, virtuálne meny, investovanie, ...) alebo práce a podnikania.
 • Článok by mal byť originálny, prípadne prispievateľ musí vlastniť právo na jeho hromadné šírenie od pôvodného autora.
 • Článok by mal byť napísaný čo najobjektívnejšie a nemal by propagovať žiadne 100% investície a pod.
 • Článok nesmie pohoršovať ani nijako obmedzovať návštevníkov portálu kurzy-online.sk.
 • Článok nesmie obsahovať vulgárne ladený text, urážlivé a osočujúce frázy mierené cielene na iné subjekty.
 • Odmietame publikovať texty, ktoré propagujú online hry, rasizmus, pornografiu alebo čokoľvek v rozpore so zákonom Slovenskej republiky.
 • Autor článku berie na seba zodpovednosť za pravdivosť a autenticitu článku.
 • Prispievateľ súhlasí so zverejnením článku bez nároku na honorár, či provízie z reklamy.
 • Článok môže obsahovať 2 „nofollow“ odkazy, ktoré musia súvisieť s témou článku a ideálne by nemali odkazovať na titulnú stránku webu.
Vyhradzujeme si pravo na korekciu gramatických chýb, úpravu kategórie článku, označenie článku ako „PR článok“ a právo odmietnuť článok, ktorý nespĺňa ktorýkoľvek bod z hore uvedených podmienok.

Vyhradzujeme si takisto právo neschváliť článok bez udania dôvodu.

Cena za 1 dodaný PR článok je 29 Eur.

Cena za 1 PR článok napísaný redakciou Kurzy-online.sk na základe Vašich podkladov je dohodou. Závisí od témy, rozsahu článku a zaslaných podkladov.

Pokiaľ by ste mali záujem o napísanie alebo zverejnenie unikátneho článku s 1 do-follow odkazom, ktorý by nebol označený ako PR článok, kontaktujte nás.

Špecifikácia PR (SEO) článku:
 • odporúčaná dĺžka textu - min. 1800 znakov vrátane medzier,
 • nadpis článku do 60 znakov,
 • perex (úvodná časť článku - popis, ktorý je vidieť v Google vyhľadávači) do 200 znakov vrátane medzier,
 • 2 ilustračné fotografie vo formáte .jpg: titulná a ďalšia do textu.
Ak máte záujem o zverejnenie PR článku na našich stránkach, alebo nejakú formu spolupráce, neváhajte nás kontaktovať na našej emailovej adrese info@kurzy-online.sk

Za určitú úhradu Vám vieme poskytnúť aj databázu bánk a ich pobočiek vrátane všetkých bankomatov v rôznych formátoch podľa Vašej požiadavky (napr. xml, csv, ...). Vieme poskytnúť aj zmenový súbor, ktorý zobrazuje aktuálne zmenené, zrušené alebo nové pobočky. V prípade zmeny adresy je v zmenovom súbore rovnaká pobočka považovaná za novú pobočku.

Ak máte záujem o našu databázu bánk, pobočiek a bankomatovv SR, prípadne aj ČR a ich zmenové súbory, kontaktujte nás prosím na email info@kurzy-online.sk.

Zdieľajte článok, stránku na sociálnych sieťach

zdielat facebook linkedin pinterest twitter blogger enlace oblúbené

Obchodovanie CFD kurzy online

Obchodovanie s Plus500 je vhodné pre skúsených obchodníkov, nie začiatočníkov.
Upozornenie: Uvedené kurzy a informácie sú pravidelne aktualizované a kontrolované, majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Za správnosť informácií portál kurzy-online.sk neručí. Čítaj: Vylúčenie zodpovednosti. Ak ste našli chybné informácie prosím napíšte nám.

Podmienky inzercie, reklamy, PR články a akcie na kurzy-online.sk
TOPlist TOPlist