Databáza pobočiek bánk v SR a ČR

Databáza/zoznam všetkých bankách v SR a ČR a ich pobočiek. Možnosť vyhľadania pobočky podľa konkrétneho mesta a banky, možnosť vyhľadania najbližšej pobočky k zadanému miestu, zoznamy všetkých bánk, bankomatov, zmenárni a pôšt v SR, zoznam centrálnych bánk všetkých štátov sveta.

Naša databáza pobočiek obsahuje všetky slovenské a české banky a ich pobočky. Ku každej pobočke zobrazujeme adresu, GPS súradnice, otváracie hodiny a prípadne aj kontaktné údaje (email a telefón), ak ich banka zverejňuje. Táto databáza pobočiek je aktualizovaná raz do mesiaca. Zdrojom pre aktualizáciu tohto zoznamu sú web stránky a exporty jednotlivých bánk v SR a ČR.

Za určitú úhradu Vám vieme túto databázu pobočiek poskytnúť v rôznych formátoch podľa Vašej požiadavky (napr. xml, csv, ...). Vieme poskytnúť aj zmenový súbor, ktorý zobrazuje aktuálne zmenené, zrušené alebo nové pobočky. V prípade zmeny adresy je v zmenovom súbore rovnaká pobočka považovaná za novú pobočku.

Ak máte záujem o našu databázu pobočiek v SR, prípadne aj ČR a ich zmenové súbory, kontaktujte nás prosím na email info@kurzy-online.sk.

Na našich stránkach je v hornej záložke Banky, pošty, bankomaty k dispozícii vyhľadanie pobočky banky alebo bankomatu v celej SR podľa vybraného mesta a banky. Ak si z ponuky vpravo vyberiete položku Pobočky bánk v SR, zobrazí sa Vám aktuálny zoznam všetkých slovenských pobočiek bánk. Pri výbere položky Najbližšia banka si môžete po zadaní svojej adresy vyhľadať najbližšiu banku. V tomto menu je k dispozícii okrem zoznamu všetkých bánk, bankomatov, zmenárni a pôšt v SR, aj zoznam centrálnych bánk všetkých štátov sveta s ich zdrojovými web stránkami a iné informácie súvisiace s bankami (konštatné symboly bánk, kódy bánk a pod.).

Image courtesy of Stuart Miles at FreeDigitalPhotos.net

Mohlo by vás zaujímať:
Bezpečné platby kartou na internete
Bezpečná práca s internetovým bankovníctvom
Bezpečné zahraničné platby a prevody
Platba kartou a výber hotovosti v zahraničí
Predplatené karty pre platby na internete
SEPA platby a prevody
Elektronický podpis
Bezhotovostné mobilné platby (platenie mobilom a sms)


Zdieľajte článok, stránku na sociálnych sieťach

zdielat facebook linkedin pinterest twitter blogger enlace oblúbené

Banky a bankomaty

Obchodovanie CFD kurzy online

Obchodovanie s Plus500 je vhodné pre skúsených obchodníkov, nie začiatočníkov.
Upozornenie: Uvedené kurzy a informácie sú pravidelne aktualizované a kontrolované, majú informatívny charakter a nie sú právne záväzné. Za správnosť informácií portál kurzy-online.sk neručí. Ak ste našli chybné informácie prosím napíšte nám.

Podmienky inzercie, reklamy, PR články a akcie na kurzy-online.sk
TOPlist TOPlist